ביטוח נסיעות לחו"ל

 כאשר אנו נוסעים לחו"ל אנו רוצים ליהנות ולהתנתק משגרת היום יום אך לשמור על ביטחוננו ולדעת שיש לנו כיסוי רפואי וכיסוי לנזקי רכוש. ביטוח נסיעות יכלול שני חלקים: כיסוי למקרה של בעיות רפואיות שלא ניתן לצפות (מחיר הביטוח משתנה בהתאם למצבו של הלקוח) וביטוח אשר מספק כיסוי במצבים של אובדן או נזק למטען האישי.

חלק מהנוסעים סבורים שביטוח בארץ תקף גם לחו"ל. הדבר אינו נכון – ביטוח שנעשה בארץ מאפשר למבוטח לקבל טיפול רק בישראל. ביטוח שנעשה באופן מקצועי ומקיף, יוכל לחסוך למבוטח סכומי כסף גבוהים ביותר במקרה ויהיה צורך באשפוז, ניתוח חירום, פינוי לארץ באמצעות מטוס ואמבולנס (במידה והמדינה אינה מפותחת מספיק בכדי להעניק למטופל טיפול רפואי מתאים), רכישת תרופות, בעיות שיניים שיש לטפל בהן במהירות ועוד.

 אוקי. אנחנו נוסעים וצריכים חברת ביטוח – איך בוחרים ?

 השוק מכיל מגוון חברות אשר עוסקות בתחום הביטוח ומספקות ביטוח נסיעות לחו"ל. בכדי לבחור את חברת הביטוח המתאימה, יש לבחון את אפשרויות הביטוחים אשר עונים על הצרכים שלכם – הצרכים הרפואיים, יעד הנסיעה, סוג הנסיעה וכו'. מומלץ לבחון את החברות השונות באמצעות אתרי האינטרנט, לנהל שיחה טלפונית עם סוכני הביטוח ולקבל המלצות מחברים, קולגות ומכרים אשר עשו ביטוח לנסיעות.

חברה איכותית תציע ביטוח נסיעות בהתאמה אישית. ביטוח זה עשוי יכלול כיסוי של עד 1,000,000$ להוצאות רפואיות, הטסה רפואית לארץ יחד עם צוות מנוסה וציוד רפואי מתאים, טיפול חירום בשיניים, ביטוח מטען, מענה עבור מצב חירום לאורך כל שעות היממה, כיסוי להוצאות במידה והמבוטח מעוניין לבטל או לקצר נסיעה ועוד. כמו כן, יוכל המבוטח להרחיב את הביטוח כך שהוא יכלול כיסוי לגניבת מובייל, ביצוע ספורט אתגרי, החמרה של מצב רפואי קיים ועוד.

הביטוח המתאים ביותר

חברת ביטוח מקצועית אשר מעסיקה סוכנים מיומנים וקשובים תתאים לכל לקוח ביטוח נסיעות לחו"ל ותספק מענה עבור כל צרכיו. עם חברת ביטוח איכותית תוכלו לנסוע לכל מקום בעולם ולהיות בטוחים ורגועים. אז לאן אתם נוסעים הפעם ?

השאירו תגובה