נופש באילת

אילת היא ללא ספק עיר התיירות הנחשבת ביותר בישראל. נופש באילת מספק מגוון אפשרויות החל מסתם רביצה בחופים המקסימים והנושקים לנוף הרים מדברי ועד לטיולי ג'יפים, ספורט ימי, צלילה, שמורות אלמוגים, פסטיבלים, טיילת מדהימה, בתי מלון איכותיים ועוד. נופש באילת הוא ללא ספק משאת נפשם של רבים מאתנו ומסמל בתוכו גם רוגע ומנוחה וגם בילויים אינסופים אל תוך הלילה.

דילים לאילת עם הילדים

להזמנת דילים לאילת – ליחצו כאן!

משפחות רבות יוצאות אחת לשנה לנופש באילת עם הילדים. נופש באילת נותן תשובה הולמת למשפחות עם ילדים. בתי המלון באילת מציעים פעילות מבוקר עד ערב להורים ולילדים, ארוחות המותאמות במיוחד לילדים וכמובן צוות בידור, המפעיל את ההורים והילדים במגוון פעילויות והופעות. וועדי עובדים וארגונים רבים בוחרים בנופש באילת כמקום המתאים ביותר לעובדיהם לבילוי חופשתם השנתית. רבים מהבוחרים דילים לאילת עם הילדים בוחרים לשוב לשם שנה אחר שנה.

נופש באילת – חוויה תרבותית

ליוצאים לנופש באילת, מלבד האטרקציות הרבות שמציעה להם העיר, יכולים להנות מפעילויות תרבותיות רבות במשך כל חודשי השנה. בעיר אילת מתקיימים פסטיבלים שונים כגון פסטיבל הג'ז, התימניאדה, פסטיבל המוזיקה הקאמרית ועוד, ורבים מאתנו משלבים את הנופש באילת עם פסטיבלים ידועים אלה. מומלץ לשלב בנופש באילת ביקור במוזיאון אילת המתאים להורים וגם לילדים. מוזיאון העיר אילת מציג את ההיסטוריה של העיר ואת ענף התיירות עם שלל הצעותיו למבקרים. בנוסף ניתן לשלב בנופש באילת ביקור בגלריית אמני אילת המציגה תערוכות פרי יצירתם של אומני אילת בתחום עבודות יד, פיסול, ציורים ועוד.

דילים לאילת: לאוהבי אטרקציות

ליוצאים לנופש באילת מוצעים אינספור אטרקציות. בתי המלון באילת מציעים פעילות כיפית ומהנה לאורך כל היום הן להורים והן לילדים. בנופש באילת ניתן לשלב מגוון אטרקציות כגון: ספורט ימי, ריף הדולפינים, עיר המלכים, פארק המצפה התת ימי, שמורת טבע חוף האלמוגים, פארק הצפרות ועוד. ליוצאים להנות עם דילים לאילת חופי ים בעלי שם עולמי המציעים מי ים צלולים ונקיים המתמזגים עם נוף הרים. כמו כן באילת טיילת ססגונית עם מגוון דוכנים ובתי קפה.