סרטי קולנוע מובילים במתחם IMAX אילת – אטרקציה לכל מבקר בעיר

סרטי קולנוע מובילים במתחם IMAX אילת – אטרקציה לכל מבקר בעיר

 

כל מי שמגיע לעיר אילת נתקל באחד המונומנטים הארכיטקטוניים הייחודיים ביותר שלה: הפירמידה הכחולה של מתחם IMAX במקום. המתחם הזה הפך בתוך זמן קצר מרגע שהושלמה בנייתו לאחד האטרקציות הבולטות ביותר בעיר. השם שניתן למתחם הוא למעשה ראשי התיבות שלImage" Maximum", פורמט הסרטים המאפשר צפייה בסרטים על גבי מסכי ענק.

למעשה, עבור כל מבקר המעוניין לראות בעיר אילת, סרטים IMAX הוא המקום הטוב ביותר לעשות זאת. עצמת החוויה שהמקום מעניק לצופים עולה עשרת מונים על כל חוויה קולנועית אחרת. כל סרט המוצג שם יגרום לצופים להפוך למשך כל אורך הסרט לחלק אינטגרלי מההצגה. דינוזאור השתלט על העיר? הצופים הם חלק מהחוויה. סופת הוריקן אימתנית או רעידת אדמה? גם הצופים יחוו אותה על כל המשמעויות הכרוכות בכך.כל החושים משתתפים בחוויה.

בילוי משפחתי ברמה הגבוהה ביותר

כל המבקש בילוי משפחתי איכותי יכול למצוא אותו בשלמותו במקום. ניתן לראות במתחם איימקס אילת סרטים המתאימים לכל המשפחה, מה שהופך אותם לבילוי המועדף על משפחות, בין אם המדובר במשפחות אילתיות ובין אם המדובר במשפחות שהגיעו לעיר כאורחים. המתחם משלים חוויה תיירותית יוצאת דופן של תיירות הכוללת בתי מלון, חופים מרהיבים, פעילות פנאי עשירה ומסעדות איכותיות ברמה הגבוהה ביותר.

מה בין איימקס לבתי קולנוע רגילים

חווית הצפייה בסרט הפכה כבר מזמן למשהו גדול ומעניין. סרטים בבתי קולנוע בכל רחבי הארץ מעניקים לצופים חווית צפייה מענגת ונוחה. לא עוד שורות צפופות של כיסאות, לא עוד צופים המסתירים זה לזה את המסך. כיסאות נוחים, מרווח מספיק בין השורות וצפייה נוחה מכל אחת מהנקודות באולם הן רק חלק מהעניין. במקומות רבים ניתן לצפות בסרטים גם בתנאי VUP, כאשר את הצפייה מלווה מזנון עשיר ואיכותי. התוצאה – שילוב מעניין בין סרט מצוין, נוחות מרבית וארוחת ערב משביעה.

עם זאת, מתחם איימקס באילת מתעלה על כל מקומות הבילוי הדומים לו. מסך ענק, נוחות מרבית בצפייה והאפשרויות הרבות לבילוי לפני הסרט ולאחריו מייחדות אותו והופכות אותו למקום בילוי שלא ניתן לוותר עליו, כאשר מגיעים לאילת.

איימקס אילת – כל מה שכדאי לדעת

מסך: המסך במקום מתנשא לגובה של שמונה קומות, מה שמאפשר להציג בו את כל הדמויות בגודל ענק. מערכת הסאונד המדהימה באיכותה של שנים עשר אלף ואל (12,000) יחד עם מערכת תלת הממד החדשנים והאיכותית מעצימים את החוויה ומאפשרים לראות גם את הפרטים הקטנים ביותר. אין פלא, אם כן, שמשפחות שלמת חוזרות פעם אחר פעם למקום, לברוח לשעה קלה מהמציאות לעולם דמיוני שהופך לרגע למוחשי ואמיתי.

לסיכום, למי שרוצה לראות סרטים באילת ההמלצה החד משמעית היא – מתחם IMAX ולא שום מקום אחר.

השאירו תגובה