איך לשלם מחיר זול על הטיסה לאילת?

אחד המכשולים הגדולים העומדים בפני כל מטייל ונופש המחליט לנסוע לחופשה באילת זה בדרך כלל הטיסה, כאשר ידוע לכולנו שכיום הטיסה יכולה להיות יקרה עד מאוד, אך חשוב לציין שבאותה מידה יכולה גם להיות זולה עד מאוד, איך אתה לבטח שואל את עצמך.? בוא יחד איתנו לגלות את נפלאות וסודות המערכת, הכיצד לשלם מחיר זול על הטיסה לחופשה באילת!

בדרך כלל כפי שידוע לנו משפחה אשר נוסעת לחופשה בעיר הדרומית, יכולה להגיע להוצאות גבוהות עד מאוד על שירותי הטיסה ממרכז הארץ לנמל התעופה באילת, כאשר בממוצע כל אדם יצטרך להוציא סכום של 300 ש"ח ולפעמים בתקופות המבוקשות אף יותר, וכל זאת בשביל הנוחות להגיע לאילת עם טיסה ולא עם רכב, כאשר לוקחים את המשפחה הממוצעת אנו שמים לב שאנו מגיעים רק על הטיסות להוצאות של 1000 ש"ח בממוצע, בעוד ברכב הלוך חזור אנו מגיעים לכל היותר להוצאה של 500 ש"ח, אז איך פותרים את זה ואיך קונים טיסה זולה..? את כל תוכלו לגלות ממש אוטוטו.

טיסה לאילת כדאי לקנות ישירות מחברת התעופה

שאף אחד לא יספר לכם סיפורים ומעשיות, כיום הכי כדאי והכי משתלם לרכוש את כרטיס הטיסה לאילת בחברת התעופה השונות, כיום ישנם 3 חברות תעופה המבצעות טיסות ממרכז הארץ לאילת, והם: חברת ישראייר, חברת ארקיע וחברת אל על, למידע נוסף על כל אחת מחברות התעופה הינכם מוזמנים לתת הצצה באתר הבא המרכז את כל המידע על חברות תעופה לאילת.

טיסות לאילת כדאי לקנות מוקדם ככל האפשר

אחד מהדברים החשובים גם כן בכל הנושא של רכישת טיסה זולה ליעד, זה לרכוש את הטיסה מוקדם ככל האפשר, כיום חברות התעופה מעודדות רכישת כרטיסי טיסה מוקדם ככל האפשר, כאשר היתרון הוא רכישה במחיר מיוחד, תגידו לי אתם עם מחיר של 99 ש"ח לטיסה לאדם לכיוון אחד זה לא משתלם, בעוד בדרך כלל רבים מאיתנו משלמים מינימום של 300 עד 350 ש"ח לרכישת טיסה הלוך וחזור.

גם במידה והחלטתם לרכוש את הטיסה לאילת אצל סוכן הנסיעות במסגרת חבילות נופש, וגם במידה והחלטתם לרכוש את השירות אצל חברת התעופה, מומלץ ואף רצוי לעשות זאת מוקדם ככל האפשר בשביל שתוכלו לצאת הכי זול שאפשר.

בשביל לצאת בזול תמיד אפשר לשלם בתשלומים

אין ספק שאחד מהדברים הטובים ואולי אצל חלק מאיתנו (הרעים) שקרו במאה העשרים ואחת זה כרטיס האשראי, כאשר כיום תמיד ניתן לרכוש את הטיסה בתשלומים, גם במידה ומדובר על סכום נמוך וגם במידה ומדובר על סכומים גובהים יחסית, אין ספק שהתשלומים חוסכים לנו הרבה ונותנים לנו מרווח נשימה שהוא בלתי רגיל.

לבדוק על הנחות, מבצעים ודילים מיוחדים

כאשר אתה מחליט לנסוע לחופשה בכל יעד כזה או אחר בארץ או בעולם וכמובן שלאילת בפרט, חשוב מאוד שתבדוק מהם המחירים הטובים ביותר שאתה יכול לקבל, אין סוכן נסיעות שאינו יכול לבצע הנחה משמעותית על החופשה שלך גם כאשר מדובר על עוד כמה שקלים בודדים, אחרי הכל בשבילנו זה יכול להיות משמעותי עד מאוד, בדקו עם סוכן הנסיעות על רכישת חבילת נופש הכוללת מלון באילת + טיסה + כרטיסים לאטרקציות + כל שירות כזה או אחר שיכול להוזיל לכם משמעותית את החופשה, כמובן שתמיד תבקשו הנחה, הרי בחיים זה לא מזיק.

 

2 הערות

  1. מזל אלבס

    תודה על הכתבה, אשמח לקבל ייעוץ לגבי מחיר טיסה הלוך וחזור לאילת בתאריכים 4.9-7.9 . תודה מראש. אלבס מזל.

  2. איך עושים את זה

השאירו תגובה