חדרים להשכרה בפתח תקווה

חדרים להשכרה בפתח תקווה

בשנים האחרונות עסקים וחברות רבות עברו לאזורי התעשייה של פתח תקווה ועיר זו עלתה לכותרות בשל העובדה כי היא צומחת במהירות. דבר זה הוביל לכך שעסקים רבים נפתחו בעיר ובאזורי התעשייה שלה ושירותים רבים מוצעים בה, דבר אשר כולל שירות של חדרים להשכרה בפתח תקווה.

שירות חדרים חסכוני

זהו בדיוק ההבדל בין חדר בבית מלון לבין חדר במלונית או במתחם צימרים וחדרי אירוח. חדר רגיל בבית מלון יעלה לכם מחיר מסוים ליממה שלמה ובאותה יממה תזכו לקבל שירות חדרים הכולל ניקוי של החדר, מגבות, איבוק ועוד. חדרים להשכרה בפתח תקווה יבטיחו לכם חדרים נקיים ואסתטיים בדרגות אירוח שונות (בהם יהיו מגבות ומצעים נקיים) אותם ניתן לשכור למינימום של שעה ולמקסימום שהייה של מספר לילות. יש שירות חדרים הכולל ניקוי ויש שירות השכרת חדרים הכולל חסכון משמעותי של עלות בהתאם לצרכיו של הלקוח.

מה החדרים כוללים?

רבים אינם יודעים כי קיימים חדרים להשכרה לפי שעה בעיר פתח תקווה מסוגים שונים. כאן יש אפשרות להחליט כי מעוניינים לשכור חדר מפואר הכולל ג'קוזי ופינוקים נוספים או שמא מעוניינים לשכור חדר סטנדרטי יותר. החדרים בדרך כוללים את הדברים הבאים:

  • מיטה- בכל החדרים יש מיטה זוגית גדולה הכוללת מצעים ושמיכות.
  • ישיבה- ישנם חדרים בהם יש פינת ישיבה או מספר פינות ואילו באחרים יש מערכת סלונית הכוללת כורסה ו/ או ספה.
  • רחצה- ברוב החדרים יש מקלחון, אך יש גם חדרים עם אמבטיה (יש לוודא זאת מראש), שירותים, מגבות, סבון ונייר טואלט.
  • פינוקים- יש חדרים בהם יש מטבחון, יש חדרים בהם יש ג'קוזי וברוב החדרים יש טלויזיה, חיבור לכבלים, אפשרות של מכשיר די.וי.די ובחלק מהחדרים יש חיבור אלחוטי לאינטרנט (גם כאן חשוב לוודא זאת מראש).

לסיכום, חשוב לוודא מראש מהו התקציב שלכם להשכרת שעתית של חדר ומהם הצרכים שלכם. בהתאם לכל אלו יש לבחור חדרים להשכרה בפתח תקווה אשר מבטיחים את אותה דיסקרטיות/פרטיות בה מעוניינים.

השאירו תגובה