טיסות לאוסטרליה במחירים אטרקטיביים

טיסות לאוסטרליה במחירים אטרקטיביים

רבים חולמים להגיע אל אוסטרליה ודוחים את החלום מדי שנה וזאת משום המחירים היקרים מאוד של טיסות ליעד זה. מטרתו של מאמר זה היא להביא נקודות חשובות אודות אוסטרליה וכן לספר מידע חשוב לקוראים אודות הזלת עלויות של טיסות למזרח, ביניהן גם טיסות לאוסטרליה.

טיסות לאוסטרליה- רחוק ויקר

אם עד כה דחיתם את הטיסה שלכם לאי החלומות הגדול ביותר בעולם, הגיע הזמן לשנס מותניים ולהבין כיצד גם אתם תוכלו לטוס מרחק גדול מאוד במחיר סביר. נכון להיום יש מספר דרכים להוזיל את עלויות הטיסה ליבשת אוסטרליה:

  • הזמנה אינטרנטית- ניתן לערוך השוואת מחירי טיסות לאוסטרליה באינטרנט ולהזמין את כרטיס הטיסה הרלוונטי באמצעות האתר. בוודאי תשמחו לשמוע כי בדרך כלל הזמנה אינטרנטית מעניקה ללקוחת הנחה של 5 עד 10 אחוזים וכן מאגר הנתונים באינטרנט תמיד מתעדכן בזמן אמת ולכן תמיד ניתן לראות את המבצעים החדשים "ולחטוף" את אותו מבצע של טיסות ליבשת אוסטרליה או טיסות למזרח הרחוק במחיר המתאים לכם.
  • עצירות ביניים- יש לקחת בחשבון כי טיסה מישראל לאוסטרליה לוקחת כ- 24 שעות. לכן, כל מטוס צריך לעצור עצירת ביניים על מנת לתדלק. לכן, אם ממילא אין טיסה ישירות לאוסטרליה ותמיד תהיה עצירת ביניים עדיף לבדוק מה חברות התעופה הזרות מציעות. בדרך כלל העלויות של טיסות לאוסטרליה זולות יותר בחברות מובילות זרות. כיוון שרוב האנשים אינם מכירים את חברות התעופה ההמלצה היא תמיד לעשות עבודת הכנה מקדימה או לפנות אל חברות המתמחות בתיווך בין מתעניינים לדילים אטרקטיביים של חברות תעופה זרות, כמו למשל פליי איסט.
  • טסים דרך עמאן- דרך נוספת בה בוחרים ישראלים רבים היא טיסות לאוסטרליה דרך עמאן, ירדן. כאן מדובר על הוזלה אשר יכולה להגיע לכמה מאות דולרים בעונות התיירותיות החמות. זהו יתרון מרכזי, אך ההחלטה לטוס לאוסטרליה דרך ירדן מאגדת יתרונות נוספים, כמו למשל זמן הטיסה יהיה קצר יותר ומדובר על חברות תעופה מובילות בעלות מטוסים חדישים ביותר.

מתכננים לכם את הנופש באוסטרליה

יש לקחת בחשבון כי השהות באוסטרליה יכולה להיות נעימה יותר אם אתם יודעים כי חסכתם סכום ניכר של כסף בכל הקשור אל כרטיס הטיסה אל יעד זה וכי יש לכם מקומות לינה משוריינים והסעות אליו כאשר תנחתו בשדה התעופה. לכן, לעיתים משתלם לפנות אל חברה, כמו למשל פליי איסט שזהו עיקר תפקידה וזו תסדר לכם כרטיסי טיסות למזרח במחירים אטרקטיביים ואף תדאג לכם לבתי מלון באוסטרליה ויעדים אחרים.

השאירו תגובה