מלונות באילת 3 כוכבים – אירוח המתאים לכל תקציב משפחתי.

רוצים לצאת לחופשה עם כל המשפחה ובכל זאת לא להוציא הון תועפות? מלונות 3 כוכבים באילת, הינם אלטרנטיבת אירוח נפלאה ומפנקת, במחירים סבירים, המתאימים לכל תקציב משפחתי. כאשר מדרגים מלונות באילת 3 כוכבים, הכוונה היא לסטנדרטי אירוח מכובדים ביותר. חשוב לדעת, שכיום דירוג שלושה כוכבים, טומן בחובו שלל פינוקים שאינם נופלים בהרבה ממלונות בדירוג גבוה יותר, וההבדל בין מלונות 3 כוכבים באילת למלונות ארבעה כוכבים, היטשטש עם מסכת שיפוצים ושדרוגים שעברו מלונות 3 כוכבים באילת לאחרונה.

מלונות 3 כוכבים באילת – מלון סוויטות

מלון סוויטות, מהווה אלטרנטיבת אירוח יוצאת דופן לחופשה משפחתית או עם חברים. ברוב המלונות שדורגו בשלושה כוכבים, ניתן למצוא סוויטות מטופחות, הכוללות סלון וחדר שינה או שניים, אמבטיה ושירותים, בריכות שחיה למבוגרים ולילדים, מועדון כושר ומועדון ילדים. היתרון המשמעותי במלון סוויטות, הינו האפשרות להתארח בחדר משפחתי אחד מבלי לחוש בצפיפות, כאשר הילדים יוכלו בנוחות לישון בסלון המצויד במיטות, ולהורים יהיה חדר שינה מפנק במיוחד. בנוסף, ברוב מלונות הסוויטות קיימים מטבחונים בחדרים, המאפשרים למשפחה לבשל ארוחות קלות, מבלי להיות תלויים במיקומה של המסעדה הקרובה, או להוציא כספים במסעדות במלון.

מלונות במתכונת הכל כלול

מלונות הפועלים במתכונת הכל כלול, מהווים אלטרנטיבת אירוח אידיאלית לחופשה משפחתית. מלונות אלו, המציעים שלוש עד חמש ארוחות ביום, שתייה קרה וחמה באופן חופשי, מועדון ילדים, פעילויות בריכה בניצוחו של צווי הבידור של המלון, בר אלכוהול חופשי, ובר גלידות להנאת הילדים. כל אלו, מאפשרים למשפחה, לצאת לחופשה בתקציב ידוע מראש שאין צורך ממשי לחרוג ממנו, שקט נפשי שהילדים מוצאים להם תעסוקה בזמן שההורים נחים, ואוכל בשפע.

מלונות בוטיק אינטימיים לחופשה רומנטית

קיימים מספר מלונות בוטיק קטנים, המיועדים לאירוח בחדרים אינטימיים, המהווים אלטרנטיבה נפלאה לחופשה רומנטית ורגועה באילת. ניתן לקבל במלונות בוטיק אלו, אירוח על בסיס לינה וארוחת בוקר, או אירוח בתנאי חצי פנסיון, מה שמאפשר לכם את החופש להסתובב ולבלות זמן זוגי ביחד מבלי להיות מוגבלים לזמני ארוחות במלון.

השאירו תגובה