ביטוח נסיעות לחו"ל

במידה ואתם מתכננים נסיעה לחו"ל, חשוב שתיקחו בחשבון כי אתם לא מבוטחים על ידי הביטוח הרפואי הישראלי שלכם, כל עוד אתם יוצאים מגבולותיה של ישראל. על כן, חשוב לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, לא משנה מהו גילכם ומהו מצבכם הבריאותי.

שימו לב כי ישנם מספר סוגים של פוליסות ביטוח, כאשר לכל פוליסה יש את התנאים שלה ואת הכיסוי, בהתאם לגילכם, מצבכם הבריאותי וכמובן על פי היעד אליו אתם נוסעים. במידה ומדובר בטיול במדינת עולם שלישי, אין ספק כי תזדקקו לביטוח מקיף יותר מאשר ביטוח שיש לעשות על שהות במדינה מערבית בטוחה. הביטוח מכסה מקרים רפואיים דחופים ומבטח את הרכוש שלכם מפני נזקים וגניבות, מה שבדרך כלל עלול להתרחש בטיול תרמילאים, בעודכם מתניידים ממקום למקום.

סוגי פוליסות

ישנן מגוון פוליסות של ביטוח נסיעות לחו"ל, פוליסה בסיסית, אתגרית, עסקית, הריון ופוליסה למטיילים תרמילאים. הבסיסית בדרך כלל מיועדת אך ורק לאנשים עד גיל 75, בריאים וכשירים לנסיעה, כאשר הפוליסה מכסה עבורם הוצאות רפואיות עבור רפואה דחופה, טיפולים בשיניים ומקרים נוספים שלא סובלים דיחוי עד ההגעה ארצה. הפוליסה האתגרית מתאימה למטיילים, אשר מתכוונים להשתתף בפעילויות שונות כגון סנפלינג, סקי, קפיצת בנג'י ועוד מגוון של פעילויות אתגריות מסכנות חיים. הפוליסה תכסה את המבוטחים על ידי הטסה רפואית, טיסות חירום של בני משפחה, חילוץ וכדומה.

פוליסות נוספות

בנוסף לאלו, ישנה פוליסה לתרמילאים, המתאימה לנוסעים בני 18 עד 35 וכוללת כיסויים כמו פינוי ימי או אווירי, הוצאות אשפוז, נזק למטען, פריצה לרכב וכדומה. תרמילאים הם בדרך כלל נוסעים אחרי הצבא, אשר עורכים טיול אתגרי ממדינה למדינה וזקוקים לביטוח מקיף שיכסה אותם בכל אזור בו הם נמצאים. ביטוח נסיעות לחו"ל עבור אנשי עסקים זו פוליסה קצרת טווח המיועדת לאנשי עסקים הטסים בכל עת לנסיעות עסקיות. הפוליסה מכסה גניבת ציוד כמו מחשב, טלפון נייד וכדומה ובנוסף גם כיסוי עבור אובדן כושר עבודה. פוליסה עבור נשים בהריון מעניקה כיסוי עד שבוע 32 ומטפלת באישה ההרה באמצעות פינוי לבית החולים, מתן תרופות, אשפוז וכדומה. לכל ביטוח נסיעות לחו"ל הכיסוי שלו, שימו לב כי אתם מתאימים לעצמכם את הביטוח הטוב ביותר.

השאירו תגובה