אטרקציות לילדים באילת

היעד הנפוץ ביותר לנופש עם הילדים בארץ הוא אילת.ץ גם סתם כך באמצע השנה, גם בחגים ובעיקר בתקופת החופש הגדול, כל ההורים מחפשים מקום מתאים לחופשה משפחתית בה יוכלו להעביר כמה ימים של כיף ומנוחה. כאשר יוצאים לחופשה עם הילדים, אחד הדברים הכי חשובים זה לדאוג למצוא מקום שמציע שפע של אטרקציות לילדים. ילדים,כידוע, נוטים להשתעמם מהר ולכן צריך לייצר עבורם גירויים חדשים כל הזמן. הם לא מחפשים חופשת בטן-גב ומנוחה, הם בדרך כלל מחפשים אקשן.

אילת היא המקום העשיר ביותר בארץ מבחינת אטרקציות לילדים וכל מי שמבקר בה במהלך חופשה משפחתית צריך רק לבחור מבין שפע האטרקציות הקיימות בעיר ובסביבותיה. ישנן אטרקציות מוכרות וותיקות שאין צורך להרחיב עליהן כמו ביקור במצפה התת- ימי או צפיה בסרט בקולנוע התלת מימד, אך יש גם הרבה אטרקציות אחרות שלא כולם מכירים.

אטרקציות מיוחדות באילת

– ספורט ימי- למשפחות הספורטיביות וחובבות האקסטרים יש אינסוף אפשרויות של פעילויות ספורט ימי לבחור מתוכן. השכרה של סירות מנוע או סירות פדלים, השכרת אופנועי ים, אבובים, מצנחי רחיפה, סקי מים, קיאקים ועוד. כמובן שמדובר באטרקציות שמתאימות יותר למשפחות עם ילדים גדולים ולא עם תינוקות.

– צלילה- לחובבי הצלילה אילת היא גן עדן אמיתי. תיירים מגיעים מכל העולם לצלול באזור. שפע של פעילויות צלילה מוצע לנופשים באילת. החל מצלילות התנסות קצרות, דרך קורסי צלילה, שחיה עם דולפינים וכלה בצלילות ארוכות לצוללים מוסמכים.

– טיול סגווי- הסגווי הגיע גם לאילת. מי שרוצה לגוון קצת מפעילויות המים, יכול לרכוש היום שוברים לסיור משפחתי על גבי סגווי בליווי מדריך ולסייר בעיר במקומות מעניינים.

– טיולי טרקטורונים- ושוב לחובבי האקסטרים, סיורי שטח משפחתיים על גבי טרקטורונים בהרי אילת. בליווי מדריך או לבד, ניתן למצוא שפע של חברות שמציעות אטרקציות ספורטיביות שונות למשפחות. ניתן למצוא פרטים ולקבל שוברי הנחה לאטרקציות בבתי המלון השונים בעיר.

– טיול משפחתי לפטרה- מי שרוצה לספוג גם אווירה אחרת ואפילו להיות בחו"ל, יכול להצטרף לאחד מהטיולים המוצעים לנופשים באילת בפטרה שמעבר לגבול. מדובר בטיול לא קשה שיכול להתאים למשפחות עם ילדים בגילאים שונים והוא מהווה חוויה תרבותית אחרת ומיוחדת.

לקראת חופשה משפחתית באילת, מומלץ לאתר את האטרקציות המועדפות עליכם ולנסות להזמין מקומות מראש איפה שניתן. לשוב לקחת בחשבון שבעונת שיא התיירות, אילת מלאה עד אפס ומקום ולפעמים קשה למצוא מקום פנוי באטרקציות המבוקשות.

השאירו תגובה